LOT VAN 6 ANTIEKEN MASSIEF EIKEN STOELEN
BEERNEM
lot van 6 prachtig onderhouden massief eiken stoelen, met de hand gesculpteerde leeuwenkopjes, en voorzien van geweven zitting en rug
  stuur een berichtje